اعلانات سایت

  تغییر نحوه ورود به سامانه

  از مدیر نیما در

  کاربر گرامی،

  با سلام و آرزوی سلامتی 

  به استحضار می‌رساند مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای یكپارچه‌سازی فرآیند ورود به سامانه‌های دانشگاه، سامانه‌ی مدیریت شناسه کاربری دانشگاه صنعتی امیرکبیر را راه‌اندازی نموده است. در قدم اول سامانه کورسز به سامانه‌ی مدیریت شناسه کاربری دانشگاه متصل شده است و ورود کاربران از طریق این سامانه امکان‌پذیر خواهد بود. از تاریخ 24 مرداد 1400 ساعت 13:00 تمامی دانشجویان تنها از طریق گزینه " ورود با سامانه  یکپارچه"  می‌توانند وارد سامانه کورسز شوند. در صورتی که در سامانه ورود یکپارچه دانشگاه ثبت نام نکرده‌اید، لازم است با توجه به راهنما، در این سامانه ثبت‌نام نموده و نسبت به فعالسازی شناسه دائمی خود اقدام نمایید. پس از فعالسازی شناسه دائمی می‌توانید با شناسه ایمیل دانشگاه خود (بدون @aut.ac.ir)  و رمز عبوری که برای این سامانه در نظر گرفته‌اید وارد سامانه کورسز شوید.

  توجه: در صورت وجود مشکل در ثبت‌نام ابتدا بخش سوالات متداول را بررسی کنید و در صورتی که مشکل برطرف نشد می‌توانید اطلاعات ثبت نامی خود را به آدرس ایمیل Accounts@aut.ac.ir ارسال کنید.

  توجه: بعد از دریافت شناسه کاربری دائمی، رمز عبور سامانه اینترنت و ایمیل دانشگاه به رمز عبوری که برای سامانه احراز هویت متمرکز تعیین کرده‌اید، تغییر پیدا خواهد کرد.


  راهنما

  سوالات متداول


  با تشکر

  مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات 

  دانشگاه صنعتی امیرکبیر

  آموزش تولید محتوا با استفاده از نرم افزار apowersoft

  از پشتیبان سامانه در

   

   
  موضوعات مورد بحث قدیمی‌تر...